Home / Naše aktivity / Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

Ďakujeme veľmi pekne za krásny projekt do ktorého sa prostredníctvom Hanky Kolníkovej dostali aj všetci naši klienti, ktorí dostali naozaj krabice plné lásky a darčekov.

V stredu 18.12.2019 deti zo školy na Podzámskej ulici  v Hlohovci pod vedením pani učiteľky Mgr. Lenky Lamparskej a za hudobného doprovodu FS Šulekovčan rozdávali darčeky všetkým našim klientom.

Bolo naozaj veľmi dojímavé sledovať reakcie detí, ktoré im darčeky z projektu Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok rozdávali a dojatých a úprimne prekvapených klientov, ktorých ani vo sne nenapadlo, že niekde existujú úplne neznámi ľudia, ktorí im túžili spraviť radosť a poslali im na Vianoce darček. Slzy šťastia a dojatia stekali po nejednej dojatej tvári. Dojatí sme boli aj my zamestnanci, slzy v očiach hrče v krku. Ťažko sa hľadali slová, keď  naši seniori nedočkavo otvárali krabice a v nich objavovali rukavice, papuče, šály, ale aj čaje a sladkosti.

Človek  by si myslel, že to je len obyčajná krabica od topánok, ale v skutočnosti to bola krabica plná lásky.  Ďakujeme všetkým, ktorí  ste sa do projektu Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok zapojili a svojou láskou prispeli k jeho realizácii. Srdečná vďaka.